fbpx

Aradığınız Nostajiyi Evinize Getiriyoruz!

Soba ve Şömine Ürünleri

Türkiye'nin Öncü Döküm Soba Firmaları Olan SDS ve Sürel'in Kıbrıstaki Tek Distribütörü 3HD ENTERPRISES

SDS ( SEFER DÖKÜM )

1969 yılında İstanbul Topkapı’da kurucumuz merhum Nusret SEFER tarafından 200m2lik dökümhanede banyo kazanları, rezervuar ve soba parçaları ile imalata başlamış, muhtelif pik döküm faaliyetleriyle üretime devam etmiştir.

Firmamız, soba ve şömine haznesi üretiminde uzmanlaşması üzerine artan müşteri taleplerini karşılayabilmek ve daha iyi hizmet sunabilmek adına Kırklareli ilinin Lüleburgaz ilçesinde, park bahçe üniteleri, şömine haznesi,kuzine ve sobalarıyla üretimini sürdürmektedir.CE, ISO9001 yeterlilik belgeleri ile kalite ve müşteri memnuniyetini esas alan üretim anlayışını benimseyen SEFER DÖKÜM; müşterilerinden aldığı güç ile kendini sürekli geliştirerek üretimine devam etmektedir.

SDS sobanız sadece eviniz için bir ısı kaynağı olmayıp, aynı zamanda son derece şık ve fonksiyonel bir mobilyadir. Içinde yaşattığı alevler ile size keyifle ısınabileceğiniz bir ortam yaratır.

sÜREL SOBA

Ata Döküm Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1947 yılında Türkiye de ilk katı yakıtlı soba ve kuzine üretimini gerçekleştiren ve Süsler markası ile 2007 yılına kadar beyaz ve kahverengi eşya sektör liderlerinden olan Sürel Ailesi tarafından 2009 yılında kurulan Ata Döküm Sanayi ve Ticaret A.Ş. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde 30.000 m² açık alan üzerinde kurulu 16.000 m²’ lik kapalı alana sahip fabrikasında faaliyet göstermektedir.


Modern tesislerinde ki son teknoloji makine ve ekipmanı, kalifiye işgücü ve 70 yıllık tecrübesi ile döküm tencere ve tava, döküm ızgara, katı yakıtlı soba ve kuzine ile aksesuarları, elektrikli termosifon ve ısıtıcı, ankastre fırın ve ocak üretimleri yapmaktadır.


Üretilen tüm döküm tencere ve tavalar Reach, RoHS, LFGB direktiflerine uygun ve Food Contact testi onaylıdır.
ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OFSAS 18001 belgelerine sahip olan Ata Döküm sektöründeki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip ederek kaliteli, modern, tüketici odaklı ürünler üretmeyi amaçlamaktadır. 

Sürel sobanız sadece eviniz için bir ısı kaynağı olmayıp, aynı zamanda son derece şık ve fonksiyonel bir mobilyadir. Içinde yaşattığı alevler ile size keyifle ısınabileceğiniz bir ortam yaratır.

Nordflam

NORDflam markası, ısıtma cihazlarında 20 yılı aşkın bir geleneğe sahiptir. 1998 yılında Cieszyn’de kuruldu ve her yıl 25’in üzerinde uluslararası pazarda müşteri tabanımızı genişletiyoruz.

Şömine ekleri bizim uzmanlık alanımızdır ve modern stil, işlevsellik, teknolojik çözümler ve artırılmış dayanıklılık içeren yüksek kaliteli ısıtma ürünleri yelpazemiz sürekli genişlemektedir.

Tasarladığımız ve ürettiğimiz ürünlerin kullanımı güvenli ve her şeyden önce çevre dostudur ve tasarımı uluslararası pazarların ihtiyaç ve gereksinimlerine odaklanmıştır. Bu nedenle, birçok ev ve çiftlik evinin içini mükemmel bir şekilde tamamlayarak sıcaklık ve konfor yaratır.

Teklifimizden 70’in üzerinde ürünü aktif olarak satıyoruz ve aynı zamanda ticaret ortaklarımızla karşılıklı güven ve işbirliğine dayalı yakın ilişkimizi vurgulayarak birçok dağıtım kanalına sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti her zaman en büyük önceliğimiz olmuştur ve bütünlük, dürüstlük, güvenilirlik ve ortaklık, günlük işlerimizde büyük saygı duyduğumuz değerlerdir.

NordFLAM sadece eviniz için bir ısı kaynağı olmayıp, aynı zamanda son derece şık ve fonksiyonel bir mobilyadir. Içinde yaşattığı alevler ile size keyifle ısınabileceğiniz bir ortam yaratır.